Szkoła Maksylewicza
Odwiedziło nas:
00453036

AKTUALNOŚCI


Wyniki egzaminu maturalnego

Wyniki egzaminu maturalnego będą wydawane w sekretariacie w budynku Przedszkola Bajka w Brzesku, ul. Stawowa 4 we wtorek 05 lipca 2022r. w godz. 8-16.00.
Zdający będą mogli również sprawdzić wyniki w systemie ZIU (https://wyniki.edu.pl) w tym dniu od godziny 8.30. W tym celu, należy zalogować się do systemu ZIU za pomocą loginu i hasła otrzymanego od dyrektora szkoły.
Przypominamy, że zdający, którzy nie zdali jednego egzaminu maja prawo przystąpić do egzaminu poprawkowego w sierpniu br. pod warunkiem złożenia wniosku najpóźniej do 12 lipca 2022r. w sekretariacie szkoły. Egzamin poprawkowy odbędzie się 23 sierpnia br. w szkole.
Spotkanie w szkole

26 czerwca 2022 (niedziela) w godz. 9.00-11.00 odbędzie się w szkole spotkanie wszystkich nauczycieli. Będzie można uzyskać w tym czasie brakujące wpisy w indeksach oraz załatwić sprawy organizacyjne. Zainteresowanych słuchaczy prosimy o punktualne przybycie.
Zapraszamy również w tym czasie osoby chcące zapisać się do szkoły na rok szkolny 2022/2023. (budynek Szkoły Podstawowej nr 2 w Brzesku - koło Urzędu Skarbowego).
Rekrutacja do szkoły rozpoczęta !

Zapraszamy wszystkich chętnych do rozpoczęcia nauki w naszej szkole w dniach 11-12 czerwca br w godz. 8.00 - 11.00 do Szkoły Podstawowej Nr 2 w Brzesku (koło Urzędu Skarbowego).
Rozpoczynamy nabór do:
- Liceum Ogólnokształcącego po Szkole Podstawowej lub Gimnazjum
- Liceum Ogólnokształcącego po Szkole Zawodowej lub Branżowej
- Szkoły Policealnej w zawodzie technik administracji
- kursy kwalifikacyjne
Można zapisać się do szkoły elektronicznie w zakładce Zapisz się do szkoły
Zapraszamy!
Ostatnie spotkanie przed wakacjami

Informujemy, że w dniach 11-12 czerwca 2022r. jest ostatnie spotkanie w szkole przed wakacjami. W tych dniach w godz. 8.00-11.00 będzie można załatwić wszystkie sprawy m.in. odebrać świadectwa, przedłużyć legitymacje, uzyskać zaświadczenia.
Przypominamy, że po skończonych egzaminach, uzupełnione indeksy należy oddać do sekretariatu do zaliczenia semestru.
Do zobaczenia w szkole!
Spotkanie z absolwentami

Zapraszamy wszystkich tegorocznych absolwentów na uroczyste zakończenie szkoły dnia 7 maja br o godz 10.00.
Spotkanie odbędzie się w szkole. Miło nam będzie jeszcze raz spotkać się z Wami. Samorząd Słuchaczy przygotował dla Was niespodziankę.
Poprzednia strona Następna stronaKontakt z administratorem                                                                                                                              
Brzesko, 2003-2014