Szkoła Maksylewicza
Odwiedziło nas:
00428252

AKTUALNOŚCI


Akcja Mikołajkowa zakończona sukcesem

Nasi słuchacze przygotowali 30 dużych paczek ze słodyczami oraz dwie profesjonalne gofrownice do samodzielnego sporządzania pysznych gofrów, które razem z paczkami zostały dnia 5 grudnia br. przekazane na ręce podopiecznych Domu Dziecka w Jasieniu. Nie zapomnieliśmy również o dzieciach ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Brzesku, którym również przekazaliśmy prezenty.
W akcję oprócz naszych słuchaczy włączyli się strażacy z Bobowej oraz anonimowi sponsorzy z Bochni i USA.
W imieniu obdarowanych dzieci, dziękujemy wszystkim za udział w akcji Mikołajkowej. Dziękujemy za życzliwość i piękny przykład niesienia pomocy potrzebującym. To dzięki Wam tegoroczny Mikołaj był dla tych dzieci radosny i szczęśliwy.
Dając od siebie tak niewiele, możemy zdziałać bardzo wiele!
Fotorelacja w zakładce wydarzenia.
Mikołaj dla najmłodszych

Tradycyjnie jak w latach ubiegłych Samorząd Słuchaczy organizuje zbiórkę Mikołajkową dla dzieci z Domu Dziecka w Jasieniu. Zbiórka prowadzona będzie w czasie zajęć 4-5 grudnia br. Prosimy wszystkich słuchaczy o wsparcie tej szlachetnej inicjatywy.
Pamiętajmy, że dobro zawsze wraca.
Egzamin maturalny 2022

Słuchacze,którzy chcą przystąpić do egzaminu maturalnego w maju 2022 roku powinni złożyć deklarację do końca września 2021r. Na zajęciach w dniach 18-19 września będziemy zbierać deklaracje. Ponieważ są to ostatnie zajęcia we wrześniu, dlatego prosimy osoby chętne o zgłoszenie się w tych dniach do sekretariatu w szkole w celu wypełnienia deklaracji.
Poprawkowy egzamin zawodowy

Słuchacze, którzy chcą przystąpić do poprawkowego egzaminu zawodowego z styczniu 2022, z kwalifikacji EKA.01 i AU.68 w zawodzie technik administracji proszeni są o pilne zgłoszenie się do Przedszkola Bajka w Brzesku, ul. Stawowa 4 w celu wypełnienia deklaracji.
Wyniki poprawkowego egzaminu maturalnego 2021

Wyniki sesji sierpniowej egzaminu maturalnego będą wydawane od 10 września 2021 w godz. 10.00 - 17.00 w sekretariacie w Przedszkolu Bajka przy ul. Stawowej 4 oraz w czasie zajęć w szkole w dniach 18-19 września br.
Poprzednia strona Następna stronaKontakt z administratorem                                                                                                                              
Brzesko, 2003-2014