Szkoła Maksylewicza
Odwiedziło nas:
00464675

AKTUALNOŚCI


Poprawkowy egzamin maturalny

Poprawkowy egzamin maturalny odbędzie się 23 sierpnia 2022 (wtorek) o godz. 9.00 w Szkole Podstawowej Nr 2 w Brzesku.
Na egzamin należy zgłosić się najpóźniej o 8.15.
Należy przynieść dowód osobisty, długopis z czarnym wkładem oraz przybory: linijkę, cyrkiel, kalkulator prosty.
Uwaga!. Na egzaminy nie wolno się spóźniać. W sytuacjach losowych, albo w przypadku rezygnacji tel. 693354753.
Wyniki egzaminu będą dostępne w dniu 9 września br. w serwisie ZIU. Obowiązują loginy i hasła przekazane przez dyrektora szkoły. Należy wejść na stronę https://wyniki.edu.pl, a następnie zalogować się wprowadzając login i hasło lub wybrać inny sposób logowania: profil zaufany, e-dowód lub bankowość elektroniczną.
Świadectwa dojrzałości będą do odbioru w szkole w dniu 9 września br.Egzamin w terminie poprawkowym nie jest liczony do opłaty jako kolejne podejście, więc nie podlega dodatkowej opłacie.
Powodzenia !
Wyniki egzaminu maturalnego

Wyniki egzaminu maturalnego będą wydawane w sekretariacie w budynku Przedszkola Bajka w Brzesku, ul. Stawowa 4 we wtorek 05 lipca 2022r. w godz. 8-16.00.
Zdający będą mogli również sprawdzić wyniki w systemie ZIU (https://wyniki.edu.pl) w tym dniu od godziny 8.30. W tym celu, należy zalogować się do systemu ZIU za pomocą loginu i hasła otrzymanego od dyrektora szkoły.
Przypominamy, że zdający, którzy nie zdali jednego egzaminu maja prawo przystąpić do egzaminu poprawkowego w sierpniu br. pod warunkiem złożenia wniosku najpóźniej do 12 lipca 2022r. w sekretariacie szkoły. Egzamin poprawkowy odbędzie się 23 sierpnia br. w szkole.
Spotkanie w szkole

26 czerwca 2022 (niedziela) w godz. 9.00-11.00 odbędzie się w szkole spotkanie wszystkich nauczycieli. Będzie można uzyskać w tym czasie brakujące wpisy w indeksach oraz załatwić sprawy organizacyjne. Zainteresowanych słuchaczy prosimy o punktualne przybycie.
Zapraszamy również w tym czasie osoby chcące zapisać się do szkoły na rok szkolny 2022/2023. (budynek Szkoły Podstawowej nr 2 w Brzesku - koło Urzędu Skarbowego).
Rekrutacja do szkoły rozpoczęta !

Zapraszamy wszystkich chętnych do rozpoczęcia nauki w naszej szkole w dniach 11-12 czerwca br w godz. 8.00 - 11.00 do Szkoły Podstawowej Nr 2 w Brzesku (koło Urzędu Skarbowego).
Rozpoczynamy nabór do:
- Liceum Ogólnokształcącego po Szkole Podstawowej lub Gimnazjum
- Liceum Ogólnokształcącego po Szkole Zawodowej lub Branżowej
- Szkoły Policealnej w zawodzie technik administracji
- kursy kwalifikacyjne
Można zapisać się do szkoły elektronicznie w zakładce Zapisz się do szkoły
Zapraszamy!
Ostatnie spotkanie przed wakacjami

Informujemy, że w dniach 11-12 czerwca 2022r. jest ostatnie spotkanie w szkole przed wakacjami. W tych dniach w godz. 8.00-11.00 będzie można załatwić wszystkie sprawy m.in. odebrać świadectwa, przedłużyć legitymacje, uzyskać zaświadczenia.
Przypominamy, że po skończonych egzaminach, uzupełnione indeksy należy oddać do sekretariatu do zaliczenia semestru.
Do zobaczenia w szkole!
Poprzednia strona Następna stronaKontakt z administratorem                                                                                                                              
Brzesko, 2003-2014